Hemen Arayın! 0850 840 60 44| 0232 332 26 36| 0212 909 98 78| 0553 711 51 93

RESTAURANT CAFE PUB

Hızınızı ve kazancınızı yükseltin

Her konseptteki ver her boyuttaki işletmenin tüm yönetimsel ve işlevsel ihtiyaçlarını karşılayacak şekildetasarlanmıştır. Esnek yapısı sayesinde farketmeden iş akışınızı kontrol altına alarak kaçaklarınızı,sarfiyatlarınızı en aza indirir, iş hızınızı ve kazancınızı arttırır.

DEPO VE STOK YÖNETİMİ
   

Satınalma, Reçeteli-reçetesiz stok takibi, Depo, Transfer ve maliyet

Sizlere özel düzenlenmiş satınalma, stok kontrolü, ve maliyet çözümüdür. Reçeteli yada reçetesiz üretim ve stok takibi sağlayarak dilerseniz barkodlu şatışta yapabilirsiniz. Sisteme tam entegre olarak tartı ile stoklarınızı satınalmadan satışa kadar tam denetim altına alabilirsiniz.

DOKUNMATİK ARAYÜZ
   

Hassas dokunmatik ve kolay kullanımlı arayüz tasarımları

İyi bir sistem iyi donanımla kendini gösterir. Hassas dokunmatik paneller hassaslığının yanı sıra hızı, suya ve neme dayanıklılığı ile sizi yarı yolda bırakmadan işlerinize konsantre olmanızı sağlayacaktır.

PROMOSYON YÖNETİMİ
  

Happy hour ve Promosyon karlar ile sadakat müşteri programları

Belirli gün saat ve işletmemizdeki belirli kısımlarda düşük geçen zamanlarınızı hareketlendirerek işlerinizin artışını hedefleyen başarılı bir uygulamamızdır. İster kartlı ister kartsız bu uygulamadan faydalanabilir işlerinizi arttırabilirsiniz.

UZAKTAN ERİŞİM
  

Cep telefonunuzdan yada tabletinizden sistem erişimi

Nerde olursanız olun ister cep telefonunuzdan istersenizde tabletinizden taşınabilir bilgisayarınızdan tüm işinizi takip edebilirsiniz. Uzaktan uyarılar vererek personelinizi yönlendirebilir satınalma ve stok sarfiyatlarınızı gözlemleyebilirsiniz. Anlık ve geçmiş tüm raporlarınıza ulabilirsiniz

REZERVASYON YÖNETİMİ
  

Ayrıntılı menu tasarımları ile zaten istediğiniz herşey mevcut

Rezervasyon yönetimi sizlere sadece müşterilerinize yer ayırmakla kalmıyor raporlama modülü sayesinde onların tercihleri ve istekleri konusunda fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Bu sayede müşterilerinizin aynı zamanda sadakatını arttırarak sürekliliğni kazanmandırıyor.

ARKA OFİS YÖNETİMİ
  

Personel, Cari Hesaplar, Banka Hesapları, Borç-Alacak, Fatura

Arka ofis uygulamamız ile işletmenizde ihtiyaç duyacağınız tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Stok girişlerinizi satınalma fatura kaydı yaparak hem stok hemde cari hesap kaydınızı oluşturabilirsiniz. Akıllı puantaj defteri ile  personelinizi takip edebilirsiniz.

   

REZERVASYON YÖNETİMİ
   

Müşterilerinize gülümseyin. Tercihlerini belirleyin.

İşletmenizde müşteri devamlılığını arttırmayı amaçlayan sadece tarih ve saat tutmanın yanı sıra kapınızda müşterinize elinde bir tablet ile müşterinizin tercihlerini ve tüm detaylarını gözlemleminizi sağlar.

PAKET SERVİSLER
   

Arayan ve adres tanıma uygulaması ile hiç zorlanmayacaksınız.

Arayan adres tanıma özelliği ile zaman kaybetmeden siparişlerinizi alabilir müşteri tercihlerini gözlemleyebilir onlara daha iyi ürüler sunabilirsiniz. İster web üzerinden ister telefon siparişlerinde paketçi takibini de yapabilirsiniz.

BARKOD YÖNETİMİ
  

Barkodlu hızlı satış ve stok sayımlarınız çok kolay

Barkodlu satış ve satınalma uygulamalarımız ile hızlı satışın yanı sıra fire vermeden görünmez kaçaklarınızın önüne geçer.

Yeni nesil akıllı teknolojinin getirdiği kolaylıkların tümünü sizlere sunuyoruz. Bu sayede hızınızın artması ile kapasiteniz ve karlılığnız artacaktır. Stok ve yönetim modülleri sayesinde gereksiz sarfiyatlarınız ve kaçaklarınızı en aza indirger ve kazancınıza kazanç katar.

,